|
Rafael Stampfer |
Úgy tűnik erről az ajánlatról már lemaradtál, de azért nem kell csüggedni, mindig vannak akciós szuper ajánlataink! Szerencsére tudunk Neked hasonló csomagokat ajánlani!
Élje át a nyár legszebb pillanatait a Spiritben! A baldachinos nyugágyak kényelme, a hatalmas wellness Oázis, hűsítő koktélok és a pihentető luxuskörnyezet garantálja a teljes feltöltődést és megújulást az elmúlt időszak után.
Csomag tartalma:
2 éjszaka szállás erkéllyel/terasszal rendelkező Premium szobában
Kulináris élmények:
– gazdag választékú, egészséges büféreggeli
– gyertyafényes vacsora az elegáns Onyx étteremben
Spirit üdvözlőital – koccintás a megérkezés örömére
Spa élmények:
– a 22 medencével rendelkező, 10000 m2-es Oázis wellness- és fürdőrészleg korlátlan használata (belső és külső élmény- és termálmedence, belső és külső gyermekmedence, sodrófolyosó, óriás pezsgőfürdő, belső és külső termál pezsgőfürdő, Kneipp taposómedence, 25x12m úszómedence)
– a szaunasziget korlátlan használata (gőzkamra, rózsaszauna, bioszauna, illatkamra, finn szauna, infraszauna, lakónium, jégkamra, stollen szauna, külső és belső pihenő, külső jakuzzi, trópusi zuhany)
– Fitneszterem használata
– Napi sport- és kulturális programokon való részvételi lehetőség
– Spirit fürdőköpeny, Spirit strandtáska és Spirit papucs használata, kozmetikai bekészítés, smart TV, széf a szobában, valamint wifi a szálloda teljes területén
Általános csomag információ
Csomag érvényessége:
2023. június 1 – augusztus 27. (utolsó elutazás dátuma, ünnepnapok)
Tartózkodás:
2 éjszaka
Érkezés napja:
péntek (2 éjszakás foglalás esetén)
Csomagár 2 éjszakától:
53 100 Ft · fő · éj ártól - kétágyas Premium szobában
66 500 Ft · fő · éj ártól - egyágyas Premium szobában
58 800 Ft · fő · éj ártól - kétágyas ÚJ Premium Passion / Gold szobában
72 200 Ft · fő · éj ártól - egyágyas Premium szobában
Áraink tájékoztató jellegűek, az érkezés időpontjától, a tartózkodás időtartamától, a választott szobakategóriától függően változhatnak. A pontos árakról ajánlatérést követően tájékozódhatnak.
Foglalását 2 nappal az érkezési dátum előtt szabadon lemondhatja vagy módosíthatja!
Az üdülőhelyi díjat (550 Ft · fő · éj – 18 éves kor felett ) és a parkoló használat díját (2 000 Ft · autó · éj) az árak nem tartalmazzák. A fent felsorolt áraink az érvényben lévő ÁFA-kulcs szerinti ÁFA mértékét és a szervízdíjat tartalmazzák. A jelenleg érvényben lévő ÁFA-kulcs változása esetén az árváltozás jogát fenntartjuk.
A kész ajánlatok között nincs ilyen, de még ne adjuk fel! Tegyél minket próbára, vedd fel velünk a kapcsolatot és mi találunk Neked megoldást!
+36 30 211 2100
A tágas szoba különlegessége a királyi méretekkel rendelkező ágy (120 cm széles)
Vendégeink hagyományos francia ágy vagy külön fekhellyé alakítható ágy közül választhatnak.
Az egyedi beltéri megoldásokat felsorakoztató szobakategóriánál vendégeinknek egy 230 cm átmérőjű ke...
|
Rafael Stampfer |
|
Varga Ildikó |
|
Kocsany Janos
|